Najdi se u nás

Hledáme přátelské, komunikativní kolegy, kterým to technicky pálí a nebojí se učit novým věcem. Pokud takový jsi, ozvi se - můžeš se stát posilou našeho týmu, pracovat v super kolektivu a mít dlouhodobě job za solidní peníze. Nemusíš mít přitom nutně zkušenosti nebo mnohaletou praxi, oceníme hlavně pozitivní a loajální osobnost s technickým myšlením. Nabízíme různé benefity, ale tím největším je, že nám naši spolupracovníci nejsou jedno. Staráme se o to, aby byli spokojení.

Poznej náš team…

Petr, 42 let

výrobní ředitel

Petr je zakladatel firmy a výrobní ředitel v jedné osobě, který dokonale naviguje ocel na její cestě výrobou. Firmu založil před 15ti lety a za tu dobu má procesy výborně zmáknuté. Když zrovna neplánuje výrobu, neřeší obchod nebo nové technologie, věnuje se rodině, tenisu a běhání.

Dominik, 34 let

vedoucí výroby

Vedoucí výroby Dominik řeší ve Steelu ty nejsložitější technické operace a zároveň organizuje práci ostatním kolegům. Ovládá všechny naše technologie a je na něj 100% spolehnutí. Ve volném čase se věnuje rodině nebo si rád zahraje hokej.

Ivan, 54 let

mistr sváru

Ivan je jeden z pilířů firmy, který s námi už léta svařuje ocel a každý díl ladí do posledního detailu. Zkušený borec, který se v oboru pohybuje celý život. Po práci si rád vyjede na kolo nebo zahraje stolní tenis.

Příprava výroby – zámečník

Příprava výroby - zámečník
Hledáme posilu do našeho týmu. Vaší náplní práce bude příprava a dokončování výroby v zámečnické dílně, řezání, vrtání, broušení a začišťování hotových dílů.

Svářeč – zámečník

Svářeč - zámečník
Pokud umíte svařovat v ochrané atmosféře, jste na správném místě.

Máte zájem o jiný job? Dejte nám o sobě vědět!

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace…
x